NAŠE NABÍDKA

Pražírna

Pražírna kávy

Káva je nápoj, který po celém světe sbližuje lidi a šíří pohodu. Každý šálek kvalitní kávy má za sebou jedinečný strhující příběh, který začíná na kávových plantážích, pokračuje dobrodružnou cestou ze všech kontinentů do Evropy až do rukou pražírníka, jehož svébytným uměním je zelenou kávu upražit tak, aby zachoval její jedinečnost a rozbalil celá spektra chutí a vůní, které nabízí každé zrnko.
 
Jmenuji se Goran Jozić a pocházím z Bosny a Hercegoviny, země, kde s kávou spjatý každý důležitý okamžik v životě.Káva je pro mě vášeň, životní styl a prostor pro objevování stále nových dimenzí chutí a vůní. Kávu, kterou si právě vychutnáváte, pražím v malé pražírně v srdci Plzně, která má tradici už od roku 2002. Pečlivě vybírám druhy plantážní kávy nejvyšších jakostí z různých koutů světa a pražení přizpůsobuji osobitosti každého zrnka. Nabídka druhů káv v naší pražírně se přizpůsobuje úrodám a aktuální kvalitě káv z každé plantáže, proto jsme schopni zaručit absolutní kvalitu a čerstvost každé kávy, kterou se rozhodnete ochutnat.

 

Jsem přesvědčen, že nejlepší chuti lze dosáhnout především mícháním kvalitních jednodruhových káv. S letitou zkušeností jsem vytvořil směsi káv s vyváženou chutí, kyselostí, hořkostí v rovnováze a ovocným nádechem tak, abyste si mohli vychutnat ten nejlepší požitek z kávy, ať už je připravená jakýmkoliv tradičním či moderním způsobem. 

EXCLUSIVE

Excelentní směs vybraných jednodruhových arabik, jejichž jedinečné chuťové vlastnosti se v šálku snoubí v plný, vyvážený a mimořádný zážitek z kávy.Směs Eclusive jsme s letitou zkušeností vytříbili tak, aby Vás výsledný šálek kávy upoutal svou vyváženou chutí, kyselostí, hořkostí v rovnováze a ovocným nádechem.  

RITUAL

Harmonická souhra 70% vybraných druhů arabik a 30% kvalitní robusty India Cherry, která zaručí výjimečně jemný chuťový profil Vašeho espressa. Povzbuzující a optimistická směs pro milovníky jemné kávy.

MYSTIC

Jemná lahodná káva namíchaná ze 70% arabik a 30% robusty, která Vám přinese ten nejlepší zážitek z turecké kávy. Velmi jemné mletí kávy na speciálním mlýnku umožní rozbalení kávových olejů a esencí ve Vaší kávě, a tedy plný a jemný zážitek z každého doušku.

Náš tip: obohaťte tuto kávu vzácným kořením kardamomem nebo skořicí. Nevíte jak chutná a jak na to? Vyzkoušejte v naší kavárně.

ORIENT

Stejnoměrná kombinace robusty a arabiky je ideální volba pro milovníky silné kávy s jemně hořkým spektrem chutí.
 

TURKEY

Směs namíchaná především z kvalitní robusty a z 30% arabiky pro vyznavače přímé, silné, robustní chuti turecké kávy.

 

Samozřejmě i jiné způsoby přípravy kávy potřebují různou hrubost mletí, proto nás požádejte a my vám poradíme. Čerstvě upraženou kávu prodáváme zrnkovou či mletou. Od 150g až po balení 1 kg.

7 důvodůproč Orient Coffee

  • Klademe důraz na prvotřídní kvalitu surovin.
  • Tradice od roku 2002.
  • Vždy příjemná obsluha, která odborně poradí a připraví kávu.
  • Sledujeme trendy a novinky – zajímavé receptury nejen kávových nápojů.
  • Pořádáme kurzy a školení pro veřejnost i pro personál kaváren.
  • S námi se také kulturně vyžijete – občanské sdružení Klub kafařů nabízí zajímavé programy ze světa kávy.
  • Káva od Gorana – denně čerstvá!

Kde nás najdete?

Kavárna Orient Coffee

náměstí Republiky 135/21

301 00 Plzeň


gsm: + 420 731 166 768

e-mail: info@orientcoffee.com

url: www.orientcoffee.com

fb: www.facebook.com/kavaodgorana


Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 9.00 - 18.00

Sobota a neděle: 12.00 - 18.00


VÍCE KONTAKTŮ