O nás, o Orient Coffee

Vítejte v Orient Coffee, pražírně kávy s obchůdkem přímo na plzeňském náměstí a s malou, útulnou kavárnou. Najdete nás podle vůně čerstvě upražené a umleté kávy na nádvoří domu č. 21 v historickém centru Plzně.

Příběh naší kávy začal v roce 2002. Od té doby v pražírně Orient Coffee pražíme kávu, jejíž směsi a chutě se vyvíjejí nejen podle světových trendů, ale také podle hodnocení našich věrných zákazníků.

Najdete u nás směsi na tureckou kávu, které jsou pečlivě pražené tak, aby se dostatečně rozvinula chuť kávy v džezvě. Tradiční způsob přípravy kávy v džezvě vyžaduje, aby káva byla jemně umletá – náš speciální mlýnek s přírodními kameny proto umele kávu tzv. na pudr.

Směsi káv určené do kávovarů jsou pak upražené tak, aby bylo dosaženo plné chuti, vyvážené kyselosti a hořkosti s ovocným nádechem. Samozřejmě i jiné způsoby kávy potřebují speciální přístup, proto dbáme na to, aby každé zrnko kávy bylo zpracování s péčí a přesně tak, aby výsledná chuť kávy co nejlépe vynikla. S výběrem i správnou přípravou kávy vám moc rádi pomůžeme, tak se rozhodně nebojte požádat o radu.

Vítáme všechny milovníky kávy, kteří se chtějí nechat zlákat opojnou vůní Orientu a vychutnat si naplno každý šálek. Máme pro vás připravené chutě a vůně dálek, které najdete nejen v kávových nápojích.

Tým Orient Coffee

 

Proč právě ORIENT COFFEE?

 

Kde nás najdete?

Kavárna Orient Coffee

náměstí Republiky 135/21

301 00 Plzeň


gsm: + 420 731 166 768

e-mail: info@orientcoffee.com

url: www.orientcoffee.com

fb: www.facebook.com/kavaodgorana


Otevírací doba

Kavárna

Pondělí – Pátek: 9:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 18:00

Neděle: 12:00 – 17:00

Obchod

Pondělí – Pátek: 8:00 – 18:00


VÍCE KONTAKTŮ