left right

Pro všechny naše zákazníky připravujeme nový e-shop! V nabídce naleznete kromě naších tradičních směsí a jednodruhové kávy, také například kávovary nebo veškeré příslušenství pro přípravu kávy.

Specialitou ORIENT COFFEE je tradiční způsob přípravy kávy v džezvě. Tento nejstarší způsob přípravy kávy pochází z daleké Etiopie, kde se původně vařil v tzv. ibriku (předchůdce džezvy).

Pečlivě vybrané druhy zelené kávy nejvyšší jakosti pocházejí z celého světa. Aktuálně nabízíme kávy z Kolumbie, Brazílie, Mexika, Indie a Etiopie. Letitou zkušeností jsme vytvořili směsi káv s vyváženou chutí, kyselostí, hořkostí v rovnováze a ovocným nádechem.

Čaj z kávy ? Ano, to je Cáscara Tea...

Zaslechli jste někde v poslední době slovní spojení “čaj z kávy” a domnívali se, že dotyčný hovoří z cesty či že se jedná o nějaký žertík? U nás v Orient Coffee můžete nyní ochutnat “kávový čaj” z prvotřídní panamské kávy z farmy Finca Dindoš a přesvědčit se o tom, že se nejedná o žádný nonsens.

Cáscara tea je jedním z nejstarších způsobů přípravy kávy. V Africe se tímto způsobem káva připravovala již dříve, než se kávová zrna začala pražit a káva nabyla podobu, pod jakou ji známe dnes. Cácara tea je lahodný nápoj s nasládlou ovocnou chutí připomínající třešně a šípky a připravuje se z fermentovaných a následně sušených kávových třešinek. Každý šálek obsahuje velké množství antioxidantů a malé množství kofeinu.

V naší kavárně si můžete vychutnat šálek čaje z cáscary za 35Kč. Cáscaru pro domácí přípravu nabízíme po 100 g za 220Kč či po 250g za 450g.

Přijďte ochutnat, těšíme se na Vás!

Facebook
Google prohlídka